Opis szczegółowy
Długi mięsień wzdłuż kręgosłupa przyrastający do kręgów piersiowych z warstwa tłuszczu i powięzi. Anatomiczna wielkość elementu. Pochodzenie - Urugwaj.
Parametry produktu
| Gatunek mięsa | Wołowina |
| Rodzaj elementu | Antrykot |
| Klasa | A |
| Skóra | Bez skóry |
| Kości | Trybowane/filet |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Urugwaj |
| Składniki | Mięso wołowe |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 2 °C |
| Halal | Tak |
| Waga jednostkowa brutto | 2,75 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 2 - 3,5 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: transgourmet polska sp. z o.o. ulica i numer: zamenhofa 133 kod pocztowy i miasto: 61-131 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wielkość porcji | 100 g |