Rollsy ze szpinakiem i orzechami nerkowca BIO 200 g
dodaj do przechowalni
Opis
Ekologiczne, wagańskie rollsy z delikatnymi liśćmi szpinaku i chrupiącymi orzechami nerkowca zawinięte w ciasto orkiszowe.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze 2-7 st. C.
Składniki
farsz: liście szpinaku* 32%, ziemniaki*, ORZECHY NERKOWCA* 8%, cebula*, płatki ziemniaczane*, olej słonecznikowy*, sól, czosnek*, pieprz*.
ciasto: woda, mąka ORKISZOWA* 16%, olej słonecznikowy*, sól. *składniki pochodzące z upraw ekologicznych.
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 955/228 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 10 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1.4 g |
| Węglowodany | 27 g |
| Cukry | 1.8 g |
| Błonnik | 3.1 g |
| Białko | 6.1 g |
| Sól | 1.1 g |