Opis szczegółowy
Przyprawa do kurczaka złocista skórka Prymat znakomicie nadaje się do potraw z rożna oraz grilla. Delikatny drób jest wręcz stworzony do grillowania. Oczywiście kurczaka, a także inne mięso drobiowe możemy przyrządzać na wiele sposobów, a przyprawa Prymat sprawdzi się w każdym z nich. Zaleca się nacierać nią kawałki mięsa przed grillowaniem, smażeniem lub pieczeniem.
Parametry produktu
| Typ | Mieszanki przypraw |
| Przeznaczenie | Idealnie pasuje do pieczonego kurczaka, grillowanego kurczaka i indyka, pieczonej gęsi |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 80 g |
| Składniki | Sól, papryka słodka (16%), cebula, nasiona kolendry, czosnek (5%), cukier, kurkuma, gorczyca biała, imbir, majeranek, chili, kmin rzymski, kminek, goździki, bazylia, cząber, pieprz czarny, natka pietruszki. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: prymat sp. z o.o ulica i numer: chlebowa 14 kod pocztowy i miasto: 44-337 jastrzębie - zdrój pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 216 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 24 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | chronić przed światłem, przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 174 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 726 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 6,3 g |
| Zawartość soli | 49,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5,2 g |
| Cukry | 6,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 19 g |