Opis szczegółowy
Brakuje Ci czasu, ale masz ochotę na azjetyckie smaki? Nasze tofu teriyaki jest już zamarynowane w wyśmienitym, słodkim sosie teriyaki, dzięki czemu egzotyczne arotmaty Japonii trafiają prosto na Twój talerz. Zero długich przygotowań – wystarczy pokroić i podsmażyć na patelni, by w kilka minut cieszyć się pożywnym posiłkiem. Doskonale sprawdzi się w stir-fry, miseczkach z warzywami, daniach z makaronem lub jako bogaty w białko dodatek do Twoich ulubionych potraw. W 100% roślinne, bez cholesterolu i konserwantów, wyprodukowane z niemodyfikowanej genetycznie europejskiej soi. Dzięki wysokiej zawartości białka i wapnia wspiera Twój organizm, jednocześnie rozpieszczając kubki smakowe. Kto powiedział, że szybkie dania nie mogą być zdrowe i pyszne?
Parametry produktu
| Składniki | 88% tofu (57% nasiona soi, woda, wapń),12% marynata (woda, fermentowane nasiona soi, fermentowane nasiona pszenicy – nie zawiera glutenu, cukier, sól, ocet ryżowy, skrobia, cebula, czosnek, imbir, przecier ananasowy). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Słowacja |
| Zawartość netto | 180 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Źródło białka | 1 |
| Źródło błonnika pokarmowego | 1 |
| Certyfikat Vegan | 1 |
| Vegan - Data ważności certyfikatu | 2026-02-13 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: new originals company ulica i numer: konstruktorska 11 kod pocztowy i miasto: 02-673 warszawa pl |
| Produkt wegański | 1 |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 192 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 192 szt. |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 42 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 138 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 6,9 %RWS |
| Zawartość białek | 14 g |
| Zawartość błonnika | 2,2 g |
| Zawartość soli | 1,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 11 %RWS |
| Cukry | 1,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,1 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 2 szt. |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 0,8 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 2 %RWS |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 6,9 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 22 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 18 %RWS |
Witaminy i składniki mineralne