Opis szczegółowy
Mieszanka smakołyków na Halloween, 100 gramów, zawiera 12 sztuk: lizak, guma do żucia, cukierek twardy i lizak z musującym dipem
Parametry produktu
| Smak | Truskawkowy, Winogronowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Indie |
| Zawartość netto | 100 g |
| Kategoria transportowa wg ADR | Nie dotyczy |
| Składniki | Wyroby cukiernicze. składniki: cukier, syrop glukozowy, dekstroza, regulator kwasowości (e330), aromaty, barwniki (e163, e150a). cukierki do żucia o smaku truskawkowym i winogronowym. składniki: cukier, syrop glukozowy, tłuszcz roślinny (palmowy), regulator kwasowości (e330), skrobia z tapioki, emulgator (e322 [zawiera soję]), aromaty, barwnik (e163). |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: koopman international b.v ulica i numer: distelweg 88 kod pocztowy i miasto: 1031 amsterdam nl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 130 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 395 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1659 kJ |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,2 g |
| Cukry | 86 g |
| Zawartość węglowodanów | 96 g |