Paluchy wielozbożowe, truskawkowo-bananowe po 8 miesiącu BIO 30 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Lekkie paluszki do nauki gryzienia. Zbożowa przekąska z nutą truskawki i banana. Bez dodatku cukru, z ekologicznych składników.
Warunki przechowywania
Należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
mąka kukurydziana* 62%, olej słonecznikowy* 12%, mąka ORKISZOWA pełnoziarnista* 8%, mąka jaglana* 6%, banany w proszku* 6%, OWIES* 3%, truskawki w proszku* 2%. * składniki z upraw rolnictwa ekologicznego.
Alergeny
PRODUKT ZAWIERA GLUTEN
Możliwe alergeny
UWAGA: MOŻE ZAWIERAĆ MLEKO I PRODUKTY MLECZNE Z LAKTOZĄ. SOJĘ I POCHODNE SOI.
Informacje o produkcie
Marka: FRUCHTBAR
Kraj pochodzenia: NIEMCY
Masa brutto: 0,033 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1860 kJ / 442k cal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 14 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1.3 g |
| Węglowodany | 70 g |
| Cukry | 4.7 g |
| Błonnik | 3.8 g |
| Białko | 6.9 g |
| Sól | g |