Opis szczegółowy
Bulgari Choco Filled Bananas 150g
Parametry produktu
| Rodzaj | Z nadzieniem |
| Smak | Słodki |
| Zawartość netto | 150 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 120 dni (dzień) |
| Składniki | Cukier, syrop glukozowo- fruktozowy, woda, tłuszcze roślinne ( olej słonecznikowy, olej palmowy, olej z nasion bawełny, olej z krokosza barwierskiego, olej z otrębów ryżowych), substancja żelująca: żelatyna spożywcza, mleko w proszku pełne , laktoza w proszku, mleko w proszku odtłuszczone, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, alkalizowane kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, aromaty, żywność o właściwościach barwiących (ekstrakt z krokosza barwierskiego), emulgator: lecytyna sojowa, skrobia kukurydziana . |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: eco- consulting quality standards sp. zo.o. ulica i numer: bielska 165 kod pocztowy i miasto: 43-400 cieszyn pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 70 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Czy znaki dietetyczne/alergenów znajdują się na opakowaniu? | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 404 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1711 kJ |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,08 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,8 g |
| Cukry | 74 g |
| Zawartość węglowodanów | 87 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Tak |