Opis szczegółowy
Słodki domek z czekolady Heidi – bajkowy prezent, który zachwyca smakiem i wyglądem.
Parametry produktu
| Typ | Mleczna |
| Smak | Słodki |
| Zawartość netto | 125 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Rumunia |
| Składniki | Czekolada mleczna z nadzieniem pralinowym 40%, 20 g. składniki: cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), pełne mleko w proszku, masło kakaowe, miazga kakaowa, tłuszcze mleczne, orzechy laskowe 2%, serwatka w proszku (mleko), kakao w proszku, odtłuszczone mleko w proszku, emulgator: lecytyny (zawiera soję); migdały 0,4%. masa kakaowa minimum 27% w czekoladzie mlecznej. masa mleczna w czekoladzie mlecznej: minimum 14%. może zawierać śladowe ilości innych orzechów i glutenu. / figurka z czekolady mlecznej z nadzieniem z kremu mlecznego 40%, 45 g. składniki: cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), masło kakaowe, pełne mleko w proszku 8%, odtłuszczone mleko w proszku 7,5%, masa kakaowa, tłuszcze mleczne, serwatka w proszku (mleko), emulgator: lecytyny (soja). masa kakaowa w czekoladzie mlecznej: minimum 27%. zawartość suchej masy mlecznej w czekoladzie mlecznej: minimum 14%. może zawierać śladowe ilości orzechów i glutenu. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kofea spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ulica i numer: 6 sierpnia 14/5 kod pocztowy i miasto: 90-416 łódź pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 32 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 559 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2309 kJ |
| Wielkość porcji | 125 g |
| Zawartość białek | 5,6 g |
| Zawartość soli | 0,19 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 22 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 33 g |
| Cukry | 56 g |
| Zawartość węglowodanów | 57 g |