Opis szczegółowy
Hummus pomidorowy to propozycja dla wszystkich tych, którzy uwielbiają kuchnię roślinną w nowoczesnym wydaniu
Parametry produktu
| Składniki | Woda, cieciorka 31%, koncentrat pomidorowy 25%, olej rzepakowy, miazga sezamowa, sok z cytryny 4%, syrop z agawy 2,5%, sól morska, przyprawy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 160 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,3 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | Pl-096-010 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: primavika sp. z o. o. ulica i numer: akacjowa 27 kod pocztowy i miasto: 62-023 gądki pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 435 op. zb. (DU) |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Źródło błonnika pokarmowego | 1 |
| Produkt wegański | 1 |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,7 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,39 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1,4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 4,1 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 232 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 60 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 250 kJ |
| Wielkość porcji | 26 g |
| Zawartość białek | 6,5 g |
| Zawartość błonnika | 4,3 g |
| Zawartość soli | 1,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 17 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 4,4 g |
| Cukry | 5,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 16 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 6 szt. |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 2 %RWS |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,1 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 3 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 7 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2 %RWS |