HOLOPOPS lizak lokomocyjny bez cukru (6szt) 36g
dodaj do przechowalni
0
Opis
HOLOPOPS lizak kryształowy bez cukru , na patyczku biodegradowalnym o smaku ananasowym z ekstraktem z kłącza imbiru, wpływawającego na redukcję nudności i dyskomfortu ( na objawy lokomocyjne) .
Zawiera substancje słodzącą. Produkt bezglutenowy. Odpowiedni dla wegan.
Warunki przechowywania
Przechowywac w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
substaancja wypełniająca: izomalt; substancja słodząca: erytrytol; regulator kwasowości: kwas cytrynowy i kwas jabłkowy; naturalny aromat ananasowy, ekstrakt imbiru DER 20:1, barwnik: ekstrakt papryki.
Informacje o produkcie
Marka: JOE GLOW
Kraj pochodzenia: Polska
Masa brutto: 0,06 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 988kJ/236kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 98 g |
| Cukry | 0 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0.01 g |