Opis szczegółowy
Biszkopty Wrocławskie bez dodatku cukrów to bezcukrowa wersja kultowych Biszkoptów Wrocławskich. Niezwykle delikatne i puszyste są idealną bazą do ciast i deserów. Wytwarzane bez dodatku proszku do pieczenia, sody, aromatów i substancji konserwujących.
Parametry produktu
| Typ | Biszkopt |
| Smak | Biszkoptowy |
| Zawartość netto | 100 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Dla diabetyków | Tak |
| Składniki | Mąka pszenna, jaja, substancja słodząca - maltitol, emulgator: mono i di glicerydy kwasów tłuszczowych |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mamut polska sa ulica i numer: żmigrodzka 41/49 biurowiec 1 lo kod pocztowy i miasto: 60-171 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 115 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 376 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1593 kJ |
| Zawartość białek | 11 g |
| Zawartość błonnika | 1,9 g |
| Zawartość soli | 0,12 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,5 g |
| Cukry | 1,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 72 g |