Lipton Fruit Brzoskwinia i Marakuja 20TB
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Herbatka owocowa aromatyzowana o smaku brzoskwinii i marakui.
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Rodzaj | Owocowa |
| Smak | brzoskwiniowy, Marakuja |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 40 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | Hibiskus, owoce dzikiej róży, lukrecja, jabłka, skórka pomarańczy, liście jeżyny, naturalne aromaty, suszone brzoskwinie w granulkach (1%), sok z marakui w granulkach (1%). |
| Waga jednostkowa brutto | 0,06 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lipton teas and infusions poland sp. z o.o. ulica i numer: józefa piusa dziekońskiego 3 kod pocztowy i miasto: 00-728 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 168 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|
Inne informacje o zawartości
| Zawiera lukrecję | Tak |
|---|