Opis szczegółowy
NESTLE NESQUIK ALPHABET – zbożowe literki o smaku czekoladowym, z witaminami i składnikami mineralnymi
Parametry produktu
| Typ | Śniadaniowe |
| Rodzaj | Płatki |
| Rodzaj zbóż | Pszenne, Kukurydziane |
| Smak | czekoladowy |
| Zawartość netto | 450 g |
| Składniki | Składniki: mąka pszenna pełnoziarnista (57,7%), mąka kukurydziana (20,4%), cukier, syrop glukozowy, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu (5,8%), mąka ryżowa (4,3%), substancja wzbogacająca (składnik mineralny: wapń), sól, aromaty naturalne, substancje wzbogacające (składnik mineralny: żelazo; witaminy: b3, b5, b6, b2, b1, b9, d). może zawierać mleko, orzeszki ziemne i orzechy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,46 kg |
| RA - Data ważności certyfikatu | 2027-11-27 |
| Rainforest Alliance | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: cpp torun pacific ulica i numer: szosa lubicka 38/58 kod pocztowy i miasto: 87-100 toruń pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 36 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,9 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 2,9 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,13 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 4,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 21,8 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 369 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 111 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1560 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 468 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 9,7 g |
| Zawartość błonnika | 9,8 g |
| Zawartość soli | 0,43 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0,6 g |
| Cukry | 14,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 72,8 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 6 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 6 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 5 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 8 %RWS |
Witaminy i składniki mineralne
| Kwas pantotenowy (%RWS) | 105 %RWS |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 17,3 mg/100g |
| Niacyna (%RWS) | 108 %RWS |
| Ryboflawina (witamina B2) | 1,51 mg/100g |
| Tiamina (witamina B1) | 1,18 mg/100g |
| Tiamina (%RWS) | 107 %RWS |
| Wapń | 490 mg/100g |
| Witamina D (%RWS) | 60 %RWS |
| Kwas foliowy (witamina B9) | 208 μg/100g |
| Kwas foliowy (%RWS) | 104 %RWS |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 1,52 mg/100g |
| Witamina B6 (%RWS) | 109 %RWS |
| Witamina D | 3 μg/100g |
| Żelazo | 11,9 mg/100g |
| Żelazo (%RWS) | 85 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera aromaty | Tak |