Opis szczegółowy
Algi snack o smaku Wasabi od Dongwon to idealna propozycja dla fanów ostrych smaków, którzy szukają zdrowej, a zarazem ekscytującej przekąski. Nasze algi, zbierane z najczystszych wód, są starannie suszone, a następnie doprawiane aromatycznym wasabi, tworząc przekąskę, która jest jednocześnie lekka, chrupiąca i intensywnie pikantna.
Parametry produktu
| Smak | Słony, Ostry |
| Zawartość netto | 2,7 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Korea Południowa |
| Składniki | Wodorosty morskie nori 52%, olej roślinny (rzepakowy, sezamowy, palmowy, z gorczycy), sól, maltodekstryna, substancja zagęszczająca: e414; przeciwutleniacz: e392; wasabi. |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kk polska sp z o.o. ulica i numer: działkowców 15 dok 50-51 kod pocztowy i miasto: 84-230 rumia pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 104 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 120 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 539 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2223 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 25 g |
| Zawartość soli | 2,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 43 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | 1,7 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |