Opis szczegółowy
Aksamitna biała czekolada z truskawkowym nadzieniem o owocowej świeżości. Lekka, słodka przyjemność idealna na wiosenne chwile.
Parametry produktu
| Typ | Biała |
| Smak | truskawkowy, Słodki |
| Zawartość netto | 70 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Rumunia |
| Dla diabetyków | Tak |
| Podleganie produktu pod EUDR | PODLEGA EUDR - Tak, produkt zawiera lub był wytworzony przy użyciu towarów odnośnych |
| EUDR - rodzaj towaru odnośnego wg podanego kodu CN (tylko informacyjnie) | Kakao |
| Składniki | Praliny w białej czekoladzie z nadzieniem (39%) z proszku truskawkowego. składniki: cukier, tłuszcz kakaowy, pełne mleko w proszku, tłuszcze roślinne (shea, palmowy), odtłuszczone mleko w proszku, liofilizowany proszek truskawkowy 0,7%, emulgator: lecytyny (soja), koncentrat owocowo-warzywny 0,2% (rzodkiewka, czarna porzeczka i jabłko), koncentrat owocowo-warzywny 0,1% (szafranowy, cytrynowy), naturalny aromat. masa kakaowa w białej czekoladzie minimum 29%. może zawierać orzechy i gluten. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,13 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kofea spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ulica i numer: 6 sierpnia 14/5 kod pocztowy i miasto: 90-416 łódź pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 168 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 6 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 571 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2395 kJ |
| Zawartość białek | 5,3 g |
| Zawartość soli | 0,17 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 24 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 37 g |
| Cukry | 54 g |
| Zawartość węglowodanów | 55 g |