AROX maki ziarno na nornice 100 g X10
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Gotowa do użycia przynęta w postaci ziarna z dołączoną stacją deratyzacyjną.
Parametry produktu
| Rodzaj | Granulat |
|---|---|
| Skład | . |
| Sposób użycia | miejscowy |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| Gwarancja | 36 mies. |
| Numer pozwolenia na obrót | . |
| Substancje aktywne | Bromadiolon 0,005 g / 100 g |
| Zakres stosowania | na myszy |
| Piktogramy GHS | Działanie uczulające na drogi oddechowe, Działanie mutagenne na komórki rozrodcze, Rakotwórczość, Działanie szkodliwe na rozrodczość, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie toksyczne na narządy docelowe – powtarzane narażenie, Zagrożenie spowodowane aspiracją (GHS08) |
| Hasła ostrzegawcze | niebezpieczeństwo |
| Rodzaj zagrożenia | Może działać szkodliwie na dziecko w łonie matki. Powoduje uszkodzenie narządów poprzez długotrwałe narażenie. |
| Zagrożenie | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Agrecol Sp. z o.o. Ulica i numer: Mesznary 2 Kod pocztowy i miasto: 98-400 Wieruszów PL |
| Zawartość nominalna | 100 g |
| Trwałość od otwarcia | 24 mies. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 49 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |