Opis szczegółowy
GRAAL Karp w sosie po grecku 170 g
Parametry produktu
| Składniki | Karp filety krojone***(ryba) 50%(cyprinus carpio), sos pomidorowy 40% [woda, koncentrat pomidorowy 19%, cukier, skrobia modyfikowana, olej rzepakowy, ocet spirytusowy, sól, cebula suszona, przyprawy, substancja zagęszczająca (guma guar), ekstrakt paprykowy], warzywa w zmienionych proporcjach 10% (marchew, cebula, pietruszka, seler, por). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 170 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | nie dotyczy |
| Waga jednostkowa brutto | 0,19 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Źródło białka | 1 |
| Obszar połowu (FAO) | Podobszar: Morze Norweskie, Spitsbergen i Wyspa Niedźwiedzia (Podobszar II), Podobszar: Morze Północne (Podobszar IV), Podobszar: Morze Barentsa (Podobszar I), Podobszar: Skagerrak, Kattegat, Sund, Morze Bełtów i Morze Bałtyckie (Podobszar III) |
| Rodzaj narzędzia połowego | Dwustatkowe włoki pelagiczne, Okrężnice (sieci) |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: graal sa ulica i numer: ul. zachodnia 22 kod pocztowy i miasto: 84-200 wejherowo pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 255 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 165 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 8 %RWS |
| Wielkość porcji | 170 g |
| Zawartość białek | 7,7 g |
| Zawartość soli | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 12 g |
| Cukry | 6,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,1 g |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 7 %RWS |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 8 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 15 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 17 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 13 %RWS |