Mrowkotox Mikrogranulat do zwalczania mrówek 100g - AROX X10
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Preparat owadobójczy w postaci mikrogranulatu do zwalczania mrówek faraona oraz wszelkich innych gatunków mrówek: w domach, pomieszczeniach gospodarczych, garażach, na tarasach, chodnikach i ścieżkach przebiegu owadów.
Parametry produktu
| Rodzaj | Granulat |
|---|---|
| Skład | Acetamipryd - 2g/kg |
| Sposób użycia | Miejscowy |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Bezpieczny dla ludzi | Tak |
| Gwarancja | 36 mies. |
| Numer pozwolenia na obrót | 5194 |
| Substancje aktywne | Acetamipryd - 2g/kg |
| Zakres stosowania | Na mrówki |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Nie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: agrecol sp. z o.o. ulica i numer: mesznary 2 kod pocztowy i miasto: 98-400 wieruszów pl |
| Zawartość nominalna | 100 g |
| Trwałość od otwarcia | 36 mies. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |