Opis szczegółowy
GRAAL Łosoś w sosie pomidorowym 170g
Parametry produktu
| Składniki | Kawałki łososia atlantyckiego ***(ryba) 50% (salmo salar), sos pomidorowy 50% [woda, koncentrat pomidorowy 25%, cukier, skrobia modyfikowana, olej rzepakowy, sól, przyprawy, ocet spirytusowy, ekstrakt przypraw, ekstrakt papryki, substancja zagęszczająca (guma guar)] |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 170 g |
| Źródło [nazwa witaminy lub składnika mineralnego] | witaminy D |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | nie dotyczy |
| Waga jednostkowa brutto | 0,19 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Źródło białka | 1 |
| Źródło kwasów tłuszczowych omega-3 | 1 |
| Obszar połowu (FAO) | Podobszar: Morze Norweskie, Spitsbergen i Wyspa Niedźwiedzia (Podobszar II), Podobszar: Morze Północne (Podobszar IV), Podobszar: Morze Barentsa (Podobszar I), Podobszar: Skagerrak, Kattegat, Sund, Morze Bełtów i Morze Bałtyckie (Podobszar III) |
| Rodzaj narzędzia połowego | Dwustatkowe włoki pelagiczne, Okrężnice (sieci) |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: graal sa ulica i numer: ul. zachodnia 22 kod pocztowy i miasto: 84-200 wejherowo pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 255 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 128 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 539 kJ |
| Wielkość porcji | 170 g |
| Zawartość białek | 15 g |
| Zawartość soli | 0,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,9 g |
| Cukry | 5,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,7 g |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 6 %RWS |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 6 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 30 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 13 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3 %RWS |
Witaminy i składniki mineralne
| Kwasy Omega 3 | 0,7 g/100g |
| Witamina D (%RWS) | 86 %RWS |
| Witamina D | 4,3 μg/100g |