Opis szczegółowy
Sos chili Sriracha słynny na całym świecie azjatycki ostry sos, o konsystencji zbliżonej do swojskiego keczupu. Podstawą sosu Sriracha jest przecier z papryczek chili, który wraz z czosnkiem decyduje o niepowtarzalnym, pikantnym smaku.
Parametry produktu
| Typ | Płynny |
| Rodzaj sosu | Chili, Aksamitny |
| Smak | Chili, Pikantny, Aksamitny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Tajlandia |
| Przeznaczenie | Do dań kuchni azjatyckiej i orientalnej, a także do sushi |
| Składniki | Woda, papryka chili 20%, olej sojowy, cukier, ocet spirytusowy, modyfikowana skrobia kukurydziana, sól, substancja zagęszczająca: e415; czosnek, nasiona gorczycy, kwasy: e260, e330; wzmacniacz smaku: e621; substancja konserwująca: e202; przeciwutleniacz: e319. |
| Zawartość netto | 200 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kk polska sp z o.o. ulica i numer: działkowców 15 dok 50-51 kod pocztowy i miasto: 84-230 rumia pl |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 1140 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 95 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 120 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w przeciągu kilku tygodni |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 275 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1146 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0,9 g |
| Zawartość soli | 4,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 19 g |
| Cukry | 17 g |
| Zawartość węglowodanów | 26 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |