Opis szczegółowy
Poznaj Mentos Sour Tones – światową nowość, która zabiera Cię w ekscytujący świat kwaśnych doznań! To odważna odpowiedź na rosnącą popularność kwaśnych słodyczy, stworzona z myślą o Pokoleniu Z i wszystkich, którzy szukają intensywnych wrażeń smakowych. W torebce znajdziesz trzy kultowe smaki w kwaśnej odsłonie: jabłko, truskawkę i pomarańczę. Każdy cukierek zaskakuje wyrazistą kwasowością i owocowym charakterem, który długo zostaje w pamięci. Idealne do dzielenia się i wspólnego testowania granic smaku – Sour Tones to prawdziwa eksplozja kwaśnej energii.
Parametry produktu
| Typ | Cukierki do żucia |
| Smak | Kwaśny, truskawkowy, jabłkowy, pomarańczowy |
| Zawartość netto | 140 g |
| Dodatki | Brak dodatków |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Holandia |
| Składniki | Cukier, syrop glukozowy, kwasy (kwas jabłkowy, kwas cytrynowy), soki owocowe (truskawkowy, jabłkowy, pomarańczowy) (2%), olej kokosowy, regulator kwasowości (jabłczany sodu), skrobia, aromaty, maltodekstryna, tłuszcz kakaowy, substancje zagęszczające (guma gellan, guma celulozowa, guma arabska), emulgator (estry sacharozy i kwasów tłuszczowych), substancja glazurująca (wosk carnauba), koncentrat ze spiruliny, barwniki (betanina, karoteny, kurkumina). |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: perfetti van melle polska sp. z o.o. ulica i numer: krakowiaków 50 kod pocztowy i miasto: 02-255 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 216 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 480 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 385 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1633 kJ |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,83 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,9 g |
| Cukry | 66 g |
| Zawartość węglowodanów | 89 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy, zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |