TGE CEBULA BIAŁA OBRANA POLSKA 2KG
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
TGE CEBULA BIAŁA OBRANA POLSKA 2KG
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
|---|---|
| Składniki | Nie dotyczy |
| Typ (food) | Paczkowany |
| Zawartość netto | 2 kg |
| Waga jednostkowa brutto | 2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: phu przedsiębiorstwo handlowo usługowe karol sikorski ulica i numer: dubielno 92 kod pocztowy i miasto: 86-221 papowo biskupie pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 24 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|---|
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w temperaturze: od +1°c do +4°c |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 g |