Opis szczegółowy
Gołąbki w sosie pomidorowym.
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Garnek |
| Zawartość netto | 480 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Sos pomidorowy 55% [woda, koncentrat pomidorowy 6,5%, mąka pszenna 4,5%, śmietana (z mleka) 2,5%, warzywa suszone w zmiennych proporcjach (marchew czosnek, pasternak, cebula, natka pietruszki, pietruszka, por), sól, przyprawy, cukier, glukoza, aromaty (seler)], gołąbki z wieprzowiną i wołowiną 45% (kapusta 32%, mięso wieprzowe 24%, mięso wołowe 12%, woda, kasza jęczmienna 8%, cebula smażona 6%, tłuszcz wieprzowy, ryż biały 4%, sól przyprawy). |
| Waga jednostkowa brutto | 0,74 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: primavika sp. z o. o. ulica i numer: akacjowa 27 kod pocztowy i miasto: 62-023 gądki pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Do spożycia po podgrzaniu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 102 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 426 kJ |
| Zawartość białek | 5,5 g |
| Zawartość błonnika | 1,8 g |
| Zawartość soli | 0,37 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,8 g |
| Cukry | 1,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 8,3 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 2 szt. |
Inne informacje o zawartości