Opis szczegółowy
TGE BURAK GOTOWANY OBRANY POLSKA 2KG
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Rodzaj pakowania | Vacuum |
| Składniki | . |
| Typ (food) | Paczkowany |
| Zawartość netto | 2 kg |
| Frakcja materiałowa | Papier |
| Waga jednostkowa brutto | 2,1 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: grupa producentów ziemniaków kartofelek sp. z o.o ulica i numer: lipowa 32 kod pocztowy i miasto: 55-040 chrzanów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 32 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 32 szt. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Buraki wyjąć z opakowania, użyć według zapotrzebowania. idealny składnik sałatek, zup, surówek, świetnie się sprawdzi jako dodatek do dania głównego. |
| Pakowanie próżniowe | Tak |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 44 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 188 kJ |
| Zawartość białek | 0,9 g |
| Zawartość soli | 0,04 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 9,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 9,2 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera środki spożywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Dodatkowe informacje na temat produktu | Burak gotowany, obrany, pakowany próżniowo. produkt zawiera naturalny sok własny, powstały podczas obróbki termiocznej. bez dodatków. |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Tak |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Wygląd, barwa, struktura, konsystencja |