Opis szczegółowy
Praliny z wiśnią w alkoholu.
Parametry produktu
| Smak | Wiśniowy |
| Dodatki | Z alkoholem |
| Zawartość netto | 182 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,22 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Składniki: czekolada (50%) [cukier, miazga kakaowa, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), tłuszcz kakaowy, emulgatory: lecytyny (z soi) i e 476; aromat], cukier, wiśnia w alkoholu (13%) (wiśnia, alkohol etylowy, woda), syrop glukozowy, alkohol etylowy (1,1%), koncentrat soku wiśniowego (0,56%), stabilizator: inwertaza; substancja zagęszczająca: agar; aromat. czekolada - masa kakaowa minimum 43%. czekolada oprócz tłuszczu kakaowego zawiera tłuszcze roślinne. wyrób może zawierać mleko, orzeszki arachidowe i inne orzechy, jaja, pszenicę. produkt zawiera alkohol: nieodpowiedni dla dzieci i kobiet w ciąży. pomimo największych starań związanych z kontrolą jakości wiśnia może zawierać pestkę. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Francja |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 21 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mieszko s.a ulica i numer: aleje jerozolimskie 181 kod pocztowy i miasto: 02-222 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Praliny z wiśnią w alkoholu. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 360 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 427 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1787 kJ |
| Wielkość porcji | 182 g |
| Zawartość białek | 3 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 21 g |
| Cukry | 55 g |
| Zawartość węglowodanów | 56 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 14 szt. |