Opis szczegółowy
Kiełbasa wieprzowa, rozdrobniona, dojrzewająca
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Suszone |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Drobno rozdrobnione, Drobno rozdrobnione surowe suszone, Drobno rozdrobnione surowe |
| Składniki | Mięso i tłuszcz wieprzowy, laktoza, sól, mleko w proszku, dekstroza , aromat trufli 0,4%, przyprawy, przeciwutleniacz (e301), substancja konserwująca (e252, e250), barwnik (e120), osłonka jadalna |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Zawartość netto | 100 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Hiszpania |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 15 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: salam dąbrowski i wspólnicy spółka jawna ulica i numer: bierutowska 29 kod pocztowy i miasto: 51-317 wrocław pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 252 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 534 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2214 kJ |
| Zawartość białek | 29 g |
| Zawartość soli | 4,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 45 g |
| Cukry | 2,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,3 g |