Opis szczegółowy
Filety ze szprotów solonych korzennie w oliwie z oliwek
Parametry produktu
| Składniki | Ryba - filety ze szprotów solonych korzennie (sprattus sprattus ), oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia, sól, przyprawy korzenne, substancja konserwująca - benzoesan sodu. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Litwa |
| Zawartość netto | 50 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 35 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,06 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: thai union poland sp. z o.o. ulica i numer: strzebielinko 22 kod pocztowy i miasto: 84-250 gniewino pl |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Sprattus sprattus |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 230 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | +2 ºc ÷ +7ºc |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 138 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 577 kJ |
| Zawartość białek | 12 g |
| Zawartość soli | 10 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 9,2 g |
| Cukry | 1,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,9 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |