Opis szczegółowy
Oliwki zielone bez pestek GOYA należą do gatunku hiszpańskich oliwek Manzanilla I kategorii pochodzących z regionu Andaluzji. Manzanilla to mięsiste oliwki o owalnym kształcie i małej pestce. Ich miąższ jest delikatny i miękki a kolor jasnozielony. Oliwki pomagają zwalczać cholesterol, są bogatym źródłem błonnika oraz wielu witamin i minerałów, przez co polecane są do codziennej diety. Już 7 oliwek dziennie zapewnia optymalną dawkę potrzebnych organizmowi składników odżywczych.Oliwki to idealna przystawka oraz doskonały dodatek do sałatek, potraw z mięs, ryb, makaronu czy ryżu.
Parametry produktu
| Składniki | Zielone oliwki manzanilla (kat. i), woda, sól, środek zakwaszający, kwas mlekowy |
| Typ (antipasti) | Warzywa marynowane |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Pojemność | 358 ml |
| Waga netto po odcieku | 156 g |
| Zawartość netto | 340 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,58 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: phz profit sp. z o.o. ulica i numer: gdańska 119 kod pocztowy i miasto: 85-022 bydgoszcz pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 63 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 158 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 646 kJ |
| Zawartość białek | 1 g |
| Zawartość soli | 4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 17 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
| Skrobia | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe jednonienasycone | 0 g |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | 0 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |