Opis szczegółowy
Pyszny dodatek na co dzień, wyszukany aromat nadają mu: kolendra, kardamon, kozieradka, imbir i goździki, kremowa konsystencja, doskonały do pieczonych mięs, potraw z grilla, dziczyzny, drobiu oraz jako dodatek do hot dogów.
Parametry produktu
| Typ | Płynny |
| Rodzaj sosu | Amerykański |
| Smak | Ziołowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Przeznaczenie | Do pieczonych mięs, potraw z grilla, dziczyzny, drobiu oraz jako dodatek do hot dogów |
| Składniki | Woda, olej rzepakowy, cukier, ocet spirytusowy, skrobia modyfikowana kukurydziana, cebula suszona (1%), sól, przyprawa curry (0,8%), białka mleka (łącznie z laktozą), stabilizatory: guma guar, alginian sodu, cytrynian sodu; wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy; barwnik : karoteny; przyprawy suszone: pieprz czarny (0,04%), chili (0,03%), imbir , gałka muszkatołowa. |
| Zawartość netto | 450 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,5 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: wytwórcza spółdzielnia pracy społem ulica i numer: mielczarskiego 93-95 kod pocztowy i miasto: 25-726 kielce pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w miejscach czystych, suchych, wolnych od obcych zapachów, a po otwarciu w lodówce. chronić przed bezpośrednim oddziaływaniem promieni słonecznych. przed użyciem wstrząsnąć. |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 229 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 948 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0,6 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 20 g |
| Cukry | 7,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 11 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Zawiera barwniki | Tak |