Opis szczegółowy
Ser podpuszczkowy dojrzewający charakteryzuje się wysoką wartością odżywczą, wysoką przyswajalnością składników i możliwością długotrwałego przechowywania. Podczas dojrzewania składniki sera ulegają dużym zmianom, co w konsekwencji stanowi o charakterze i jakości sera
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
| Typ sera | Holenderski |
| Gatunek sera | Gouda |
| Forma | Blok |
| Smak | |
| Składniki | Mleko pasteryzowane, sól, stabilizator: chlorek wapnia, bakterie fermentacji mlekowej, podpuszczka. |
| Zawartość tłuszczu | Pełnotłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 45%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,66 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 0,60 - 0,70 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: okręgowa spółdzielnia mleczarska ulica i numer: warszawska 41 kod pocztowy i miasto: 82-100 nowy dwór gdański pl |
| Źródło [nazwa witaminy lub składnika mineralnego] | Wapń |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 70 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | Gotowy do spożycia |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Przeznaczony jest do bezpośredniego spożycia jako składnik kanapek, koreczków, sałatek, może być także użyty do przygotowania tostów lub zapiekanek, itp. produkt przeznaczony jest dla wszystkich sektorów rynku konsumenckiego z wyjątkiem osób uczulonych na mleko krowie. |
| Sposób obróbki produktu | Gotowy do jedzenia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 338 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1404 kJ |
| Wielkość porcji | 660 g |
| Zawartość białek | 26 g |
| Zawartość soli | 1,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 26 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Witaminy i składniki mineralne
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |