Opis szczegółowy
Ten wyjątkowy produkt o zachwycającym charakterze będzie idealnym uzupełnieniem twojej kuchni. Salami świetnie sprawdzi się jako deska degustacyjna lub jako dodatek do kanapek.
Parametry produktu
| Rodzaj | Salami |
| Gatunek mięsa | Dziczyzna, Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Wędzone, Surowe, Suszone, Peklowane |
| Klasa trwałości produktu | Trwały |
| Stopień rozdrobnienia | Drobno rozdrobnione surowe suszone |
| Składniki | Składniki: 100 g produktu wyprodukowano z 135g mięsa (94,5g mięsa z jelenia, 40,5g mięsa wieprzowego); mięso z jelenia, mięso wieprzowe, substancja konserwująca: azotyn sodu, glukoza, przyprawy, przeciwutleniacze: askorbinian sodu, kwas askorbinowy, , aromat, czosnek, pieprz biały, pieprz czarny, przyprawy, sól, zioła, pieprz zielony, hemoglobina wieprzowa, kultury bakterii. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 120 g |
| Frakcja materiałowa | Plastik |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków mięsa | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: las huberta sp z o.o. ulica i numer: rogera 13 kod pocztowy i miasto: 47-430 rudy pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
| Czy woda została dodana do produktu? | Tak |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Pakowanie próżniowe | Tak |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 386 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1619 kJ |
| Wielkość porcji | 120 g |
| Zawartość białek | 17,9 g |
| Zawartość soli | 3,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 10,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 33,2 g |
| Cukry | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,8 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości