Opis szczegółowy
Uniwersalny tłuszcz roślinny do smarowania oraz do pieczenia, gotowania i smażenia. Zawartość tłuszczu 70%. Charakteryzuje się delikatną, kremową strukturą. Zachowuje odpowiednią konsystencję w kremach i pastach. Jest łatwa w magazynowaniu.
Używaj jak masło. Jeden tłuszcz - wiele zastosowań:
- Idealna do ciast i wypieków oraz kremów;
- Do zagęszczania sosów i zup;
- Do smarowania kanapek;
- Do przygotowania past i nadzień;
- Do gotowania, smażenia i jako dodatek do warzyw (glazurowane warzywa, oprószane warzywa, puree ziemniaczane).
Parametry produktu
| Przeznaczenie | Idealna do ciast i wypieków oraz kremów, do zagęszczania sosów i zup, do smarowania kanapek, do przygotowania past i nadzień, do gotowania, smażenia i jako dodatek do warzyw (glazurowane warzywa, oprószane warzywa, puree ziemniaczane) |
| Składniki | Oleje i tłuszcze roślinne (palmowy*, rzepakowy, słonecznikowy w zmiennych proporcjach), woda, emulgatory (lecytyna, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), sól 0,2%, kwas (kwas mlekowy), aromat, barwnik (beta- karoten), witaminy a i d. *zawiera segregowany olej palmowy rspo: 4-1117-19-100-00. |
| Zawartość tłuszczu | 70 % |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Szwecja |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 10 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,01 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: flora food poland sp. z o.o. ulica i numer: ul. żwirki i wigury 14 kod pocztowy i miasto: 02-092 warszawa pl |
| Produkt wegański | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 630 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2589 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | <0,5 |
| Zawartość soli | 0,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 33 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 70 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | <0,5 |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina A | 800 μg/100g |
| Witamina D | 7,5 μg/100g |