MEELANIA Roladka kozia czosnek z ziołami 100 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Roladka kozia z czosnkiem i ziołami. Ser miękki z mleka koziego pasteryzowanego z czosnkiem i ziołami
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Kozie |
|---|---|
| Gatunek sera | Buchette |
| Składniki | Pasteryzowane mleko kzie, 0,75% czosnek i 0.35% zioła, sól, podpuszczka mikrobiologiczna, bakterie fermentacji kwasu mlekowego, substancja konserwująca: sorbinian potasu. |
| Zawartość tłuszczu | Półtłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 20%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Zawartość netto | 100 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: pph temar sp. z o.o. sp.k. ulica i numer: tartaczna 34 kod pocztowy i miasto: 40-749 katowice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 300 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 270 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1122 kJ |
| Zawartość białek | 16,1 g |
| Zawartość soli | 1,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 22 g |
| Cukry | 2,05 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,05 g |