Opis szczegółowy
Plume Cake to miękkie, słodkie babeczki jogurtowe wypiekane na zakwasie. Mają formę prostokątnej przekąski wypełnionej kremem czekoladowym. We Włoszech to typowe słodkie śniadanie lub przekąska dla dzieci w ciągu dnia. W wygodnym wielopaku znajduje się 6 indywidualnie zapakowanych słodkości, dzięki temu po otwarciu opakowania zbiorczego zachowują swoją świeżość i aromat. Miej je zawsze w zapasie by nie martwić się o słodką przekąskę do śniadaniówki.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 228 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Składniki | Mąka pszenna (27 %), cukier, nadzienie czekoladowe (15 %) [syrop glukozowy, woda, dekstroza, czekolada (11 %) (cukier, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu w proszku, tłuszcz kakaowy), olej słonecznikowy, odtłuszczone mleko w proszku, aromaty, stabilizator: pektyny, substancja konserwująca: sorbinian potasu], olej słonecznikowy, jaja z chowu ściółkowego (9 %), jogurt (z mleka), świeże pełne mleko pasteryzowane, błonnik pszenny, syrop glukozowo-fruktozowy, substancje spulchniające: wodorowęglan sodu, wodorowęglan amonu, difosforan disodowy; aromaty, sól. może zawierać orzechy, soję, łubin i gorczycę. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,25 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: index food & wine sp. z o.o. ulica i numer: ks. jakuba wujka 9 kod pocztowy i miasto: 61-581 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Może zawierać |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,9 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,43 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 11 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 20 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 394 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 151 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 8 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 631 kJ |
| Wielkość porcji | 38 g |
| Zawartość białek | 4,9 g |
| Zawartość soli | 1,12 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 10 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 6,8 g |
| Cukry | 29 g |
| Zawartość węglowodanów | 52 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 8 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 7 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 4 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 12 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 8 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 6 szt. |