Opis szczegółowy
Stosuje się ją do produkcji wyrobów cukierniczych, lodów, deserów, suchych mieszanek żywnościowych, napojów bezalkoholowych, przetworów owocowo-warzywnych.
Parametry produktu
| Typ | Przyprawy jednorodne |
| Przeznaczenie | Do produkcji wyrobów cukierniczych, lodów, deserów, suchych mieszanek żywnościowych, napojów bezalkoholowych, przetworów owocowo-warzywnych |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
| Dla diabetyków | Tak |
| Zawartość netto | 500 g |
| Składniki | Glukoza. produkt może zawierać: gluten, orzechy, soję, mleko (w tym laktozę), gorczycę, seler, sezam, dwutlenek siarki. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,51 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mr cook corp. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ulica i numer: panewnicka 87 kod pocztowy i miasto: 40-761 katowice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 162 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 18 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Może zawierać |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wielkość porcji | 1 g |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |