Opis szczegółowy
Serdelki to pomysł na smaczne śniadanie lub kolację. Za ich pyszny smak odpowiedzialna jest wyselekcjonowana mieszanka przypraw.
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
| Gatunek mięsa | Wieprzowina, Kurczak |
| Typ | Na wagę |
| Metoda wytwarzania | Peklowane, Homogenizowane, Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Homogenizowane |
| Składniki | Składniki: mięso oddzielone mechanicznie z kurczaka - 33,3%, woda, mięso wieprzowe oddzielone mechanicznie - 13,2%, skórki wieprzowe, tłuszcz drobny wieprzowy, kasza manna (zawiera gluten), mąka ziemniaczana, białko sojowe, sól, błonnik pszenny bezglutenowy, błonnik ziemniaczany, stabilizatory: e451, e262; wzmacniacze smaku: e621, e635; przeciwutleniacz e316, aromaty, regulator kwasowości e270, substancja konserwująca e250. może zawierać: mleko łącznie z laktozą, gorczycę, jaja, seler. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,11 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków mięsa | Nie |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 0,7 - 0,9 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zakłady mięsne pekpol ostrołęka s.a. ulica i numer: przemysłowa 31 kod pocztowy i miasto: 07-410 ławy, ostrołęka pl |
| Krótki opis marketingowy | Serdelki drobiowo-wieprzowe. doskonałe na gorąco jako szybki posiłek. |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 540 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 54 op. zb. (DU) |
| Czy woda została dodana do produktu? | Tak |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Może zawierać |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 198 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 822 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 11 g |
| Zawartość soli | 2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 15 g |
| Cukry | 0,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,6 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Osłonka niejadalna | Tak |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E451 Trifosforany, E262 Octany sodu, E621 Glutaminian monosodowy, E635 5’rybonukleotyd disodowy, E316 Izoaskorbinian sodu, E270 Kwas mlekowy, E250 Azotyn sodu |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Stabilizator, Wzmacniacz smaku, Przeciwutleniacz, Regulator kwasowości, Substancja konserwująca |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |