Opis szczegółowy
High Protein. Konserwa rybna sterylizowana, sałatka z łososiem w stylu paryskim z wysoka zawartością białka, aż 20g w opakowaniu.
Parametry produktu
| Składniki | Fasola czerwona, 26% łosoś atlantycki rozdrobniony, woda, koncentrat pomidorowy, groszek zielony, ogórek, olej rzepakowy tłoczony na zimno, kolagen rybi, cukier trzcinowy, chrzan korzeń, sól, koper suszony, ocet spirytusowy, przyprawy, cytryna; może zawierać gorczycę, zboża zwierające gluten (z pszenicy, jęczmienia i owsa), mleko, soję, seler i jaja. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 160 g |
| Czy jednostka handlowa jest przeznaczona do fakturowania? / isTradeItemAnInvoiceUnit | Tak |
| Wskaźnik jednostki do zamówienia / isTradeItemAnOrderableUnit | Karton |
| Frakcja materiałowa | Drewno |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | nie dotyczy |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Wysoka zawartość białka | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: evra dystrybucja sp.zoo ulica i numer: fabryczna 1 kod pocztowy i miasto: 39-200 dębica pl |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Łosoś atlantycki (salmo salar) |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 462 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kategoria transportowa wg ADR | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 1080 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
| Stosowanie - propozycje podania | Na zimno |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Spożywać na zimno, bezpośrednio po otwarciu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 162 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 677 kJ |
| Zawartość białek | 13 g |
| Zawartość soli | 0,85 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 7,5 g |
| Cukry | 4,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 8,8 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Dodatkowe informacje na temat produktu | Tylko składniki, aż 20g białka w opakowaniu |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |