Knorr Gorący Kubek Krem z pomidorów 19 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Zawartość netto | 19 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | Koncentrat pomidorowy (33%) skrobia, cukier, sól jodowana, preparat serwatkowy (mleko)maltodekstryna, ekstrakt drożdżowy, tłuszcz palmowy, laktoza mąka pszenna, sól, mineralna sól potasowa, bazylia (0,3%) oregano, aromaty, korzeń pietruszki może zawierać jaja, soję, seler i gorczycę. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Producent: | diversey polska sp. z o.o. ulica i numer: giełdowa 1 kod pocztowy i miasto: 01-211 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 220 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,8 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,1 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 7,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 12 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 33 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 65 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 136 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 274 kJ |
| Wielkość porcji | 200 ml |
| Zawartość białek | 0,9 g |
| Zawartość soli | 0,69 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0,8 g |
| Cukry | 3,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,1 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 3 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 23 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 8 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 5 %RWS |