Gorący Kubek rosół z kury z makaronem 12 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Zawartość netto | 10 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Rumunia |
| Składniki | Makaron (36%) (mąka pszenna semolina, sól), syrop glukozowy, sól jodowana, skrobia, cukier, aromaty, sól, ekstrakt drożdżowy, tłuszcz palmowy, marchew (1,8%), tłuszcz kurzy (1%), kurkuma, pieprz, korzeń pietruszki, cebula, natka pietruszki (0,2%), mięso z kurczaka (0,2%), por, przeciwutleniacz: ekstrakty z rozmarynu. może zawierać inne zboża zawierające gluten, seler, jaja, mleko, gorczycę i soję. |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Producent: | diversey polska sp. z o.o. ulica i numer: giełdowa 1 kod pocztowy i miasto: 01-211 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 161 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | 1) zawartość torebki wsyp do kubka. 2) zalej 200 ml wrzącej wody i wymieszaj. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | <0,5 |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1,4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 7,8 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 20 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 41 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 86 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 172 kJ |
| Wielkość porcji | 200 ml |
| Zawartość białek | <0,5 |
| Zawartość soli | 0,85 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0,6 g |
| Cukry | 0,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,9 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 2 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 28 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 3 %RWS |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|