Knorr Gorący Kubek Gulaszowa z makaronem 16 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Zawartość netto | 20 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Skrobia, cebula (13%), makaron (9,5%) (mąka pszenna semolina, sól), ekstrakt drożdżowy, mielona papryka (8,5%), syrop glukozowy, sól jodowana, sól, koncentrat pomidorowy (3,5%), cukier, czosnek (2%), aromaty (w tym mleko), mięso wołowe (0,9%), czerwona papryka (0,8%), natka pietruszki (0,5%), majeranek, syrop karmelowy, kminek, maltodekstryna, białko jaja kurzego, korzeń pietruszki. może zawierać seler, gorczycę, soję i inne zboża zawierające gluten. |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Producent: | diversey polska sp. z o.o. ulica i numer: giełdowa 1 kod pocztowy i miasto: 01-211 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 161 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | 1) zawartość torebki wsyp do kubka. 2) zalej 200 ml wrzącej wody i wymieszaj. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,1 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1,4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 9,4 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 26 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 51 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 108 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 216 kJ |
| Wielkość porcji | 200 ml |
| Zawartość białek | 1 g |
| Zawartość soli | 0,82 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <1 |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 0,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,7 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 3 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 27 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | <1 |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 4 %RWS |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|