Gorący Kubek żurek Knorr 17 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Zawartość netto | 20 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Rumunia |
| Składniki | Skrobia, grzanki (15%) [pieczywo (mąka pszenna, sól, drożdże, olej rzepakowy), olej palmowy, przeciwutleniacz: ekstrakty z rozmarynu], sól jodowana, preparat serwatkowy (mleko), tłuszcz palmowy, maltodekstryna, mąka (żytnia, pszenna), syrop glukozowy, wędzona słonina (2,5%), (słonina, przeciwutleniacz: ekstrakty z rozmarynu), cukier, laktoza, wędzony boczek (2%) (boczek, sól), ekstrakt drożdżowy, sól, czosnek (1%), kwas: kwas cytrynowy; majeranek (0,7%), aromat dymu wędzarniczego, aromaty. może zawierać seler, jaja, gorczycę, soję, łubin i inne zboża zawierające gluten. |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Producent: | diversey polska sp. z o.o. ulica i numer: giełdowa 1 kod pocztowy i miasto: 01-211 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 161 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | 1) zawartość torebki wsyp do kubka. 2) zalej 200 ml wrzącej wody i wymieszaj. 3) smacznego! |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,1 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | <0,5 |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,9 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 10 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 34 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 68 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 284 kJ |
| Wielkość porcji | 200 ml |
| Zawartość białek | 0,5 g |
| Zawartość soli | 0,97 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 2,4 g |
| Cukry | 0,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 5 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 3 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 32 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 6 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 4 %RWS |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |