Gorący Kubek serowa z grzankami 22 g Knorr
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Zawartość netto | 20 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Rumunia |
| Składniki | Składniki: skrobia, ser topiony (18%) [ser, preparat serwatkowy (z mleka)], grzanki (12%) [pieczywo (mąka pszenna, sól, drożdże, olej rzepakowy), olej palmowy, przeciwutleniacz: ekstrakty z rozmarynu], tłuszcz plamowy, sól, syrop glukozowy, cukier, cebula, ekstrakt drożdżowy, zamiennik soli^, szczypiorek (1%), białka mleka, kurkuma, pietruszka korzeń, aromaty (w tym mleko). ^z mineralnej soli potasowej. może zawierać jaja, seler i gorczycę. |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Producent: | diversey polska sp. z o.o. ulica i numer: giełdowa 1 kod pocztowy i miasto: 01-211 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 161 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,3 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | <0,5 |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,9 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 11 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 48 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 96 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 201 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 402 kJ |
| Wielkość porcji | 200 ml |
| Zawartość białek | 1,1 g |
| Zawartość soli | 0,97 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 4,7 g |
| Cukry | 1 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,4 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 5 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 5 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 32 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 14 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 4 %RWS |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|