Gorący Kubek pomidorowa z makaronem Knorr 19 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Zawartość netto | 19 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Rumunia |
| Składniki | Koncentrat pomidorowy (26 %), makaron (24%) (mąka pszenna semolina, sól), skrobia, sól jodowana, cukier, ekstrakt drożdżowy, białko serwatkowe (z mleka), maltodekstryna, tłuszcz palmowy, laktoza, mąka pszenna, sól, cebula, oregano, natka pietruszki, bazylia, burak czerwony, aromat. może zawierać inne zboża zawierające gluten, seler, jaja, gorczycę i soję. |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Producent: | diversey polska sp. z o.o. ulica i numer: giełdowa 1 kod pocztowy i miasto: 01-211 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 161 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | 1) zawartość torebki wsyp do kubka. 2) zalej 200 ml wrzącej wody i wymieszaj. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,1 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 4,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 12 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 32 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 64 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 267 kJ |
| Wielkość porcji | 200 ml |
| Zawartość białek | 1,1 g |
| Zawartość soli | 0,86 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0,7 g |
| Cukry | 2,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,9 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 3 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 28 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 5 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 5 %RWS |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|