Opis szczegółowy
Gwarantujemy, że zakochasz się w smaku kabanosów z jelenia. Stworzone z najwyższej jakości mięs z jelenia.
Kabanosy z jelenia idealnie sprawdzą się jako przekąska.
Parametry produktu
| Gatunek mięsa | Dziczyzna |
| Smak | Dziczyzna |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Frakcja materiałowa | Plastik |
| Składniki | 88% mięsa z jelenia, substancja konserwująca: azotyn sodu, czosnek granulowany, pieprz czarny, cukier, kminek, gałka muszkatołowa. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków mięsa | Tak |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 200 - 300 g |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: las huberta sp z o.o. ulica i numer: rogera 13 kod pocztowy i miasto: 47-430 rudy pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
| Technika utrwalenia | suszenie, Wędzić na gorąco |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Pakowanie próżniowe | Tak |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 465 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1951 kJ |
| Wielkość porcji | 225 g |
| Zawartość białek | 21,8 g |
| Zawartość soli | 2,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 27,6 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości