Mini stick z serem emmentaler 100 g auvernou
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
|---|---|
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | suszone |
| Klasa trwałości produktu | Trwały |
| Stopień rozdrobnienia | Rozdrobnione |
| Składniki | Mięso wieprzowe ( pochodzenie francja ), emmentaler 18%, laktoza , sól, pieprz, cukier, dekstroza, czosnek, substancja konserwująca: azotan potasu i azotyn sodu, gałka muszkatołowa, enzymy, osłonka ( jelito kolagenowe). może zawierać śladowe ilości orzechów. 145g mięsa wieprzowego wykorzystano do przygotowania 100g gotowego produktu |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Zawartość netto | 100 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Francja |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Technika utrwalenia | suszenie |
| Producent: | Salam Dąbrowski i wspólnicy spółka jawnaUlica i numer: Bierutowska 29Kod pocztowy i miasto: 51-317 Wrocław PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 537 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2229 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 36 g |
| Zawartość soli | 4,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 43 g |
| Cukry | 1,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,5 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |