Kabanosy drobiowo - wieprzowe Krakus 150 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone, Wędzone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Średnio rozdrobnione |
| Składniki | mięso drobiowe z kurczaka, mięso wieprzowe, sól, przyprawy, glukoza, aromaty, ekstrakty przypraw, przeciwutleniacz: izoaskorbinian sodu; substancja konserwująca: azotyn sodu; olej rzepakowy, jelito baranie (osłonka jadalna). 100 g produktu otrzymano ze 168 g mięsa (101 g mięsa drobiowego z kurczaka i 67 g mięsa wieprzowego). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 150 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,15 kg |
| Technika utrwalenia | wędzenie na zimno, suszenie |
| Producent: | animex foods sp. z o.o. ul. chałubińskiego 8, 00-613 warszawa, oddział w starachowicach ulica i numer: krańcowa 4 kod pocztowy i miasto: 27-200 starachowice pl |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 120 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 476 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1973 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 27 g |
| Zawartość soli | 3,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 16 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 40 g |
| Cukry | 1 g |
| Zawartość węglowodanów | 2 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Tak |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |