kabanosy delikatesowe 360 g pekpol
dodaj do przechowalni
0
Opis
Parametry
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina, Kurczak |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Suszone, Parzone, Wędzone, Peklowane |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Drobno rozdrobnione |
| Składniki | 100g kabanosów zostało wyprodukowane ze 144g mięsa, w tym 111g mięsa wieprzowego i 33g mięsa z kurczaka. składniki: mięso wieprzowe, mięso drobiowe z kurczaka, tłuszcz drobiowy z kurczaka, tkanka łączna drobiowa z kurczaka, sól, glukoza, emulgatory: difosforany, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, aromaty (w tym aromat dymu wędzarniczego), przeciwutleniacz: izoaskorbinian sodu, ekstrakty przypraw, regulator kwasowości: mleczan wapnia, syrop glukozowy, białko wieprzowe, błonnik bambusowy, substancja konserwująca: azotyn sodu. osłonka jadalna: substancja żelująca: alginian sodu, stabilizator: chlorek wapnia. może zawierać: mleko łącznie z laktozą, gluten, gorczycę, jaja, seler, soję. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 360 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,37 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków mięsa | Tak |
| Technika utrwalenia | suszenie |
| Producent: | Zakłady Mięsne Pekpol Ostrołęka S.A.Ulica i numer: Przemysłowa 31Kod pocztowy i miasto: 07-410 Ławy, Ostrołęka PL |
| Krótki opis marketingowy | Kabanosy przygotowane z mięsa wieprzowo-drobiowego.100 g produktu wyprodukowano ze 144 g mięsa. |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 864 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Żyto i produkty żytnie | Może zawierać |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 24 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 3,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 3,1 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 485 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 485 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2011 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 2011 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 24 g |
| Zawartość soli | 3,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 16 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 42 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 16 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 42 g |
| Cukry | 1,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,1 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 24 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 48 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 53 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 80 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 1 %RWS |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E450 Difosforany, E621 Glutaminian monosodowy, E316 Izoaskorbinian sodu, E327 Mleczan wapnia, E250 Azotyn sodu |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Emulgator, Wzmacniacz smaku, Przeciwutleniacz, Regulator kwasowości, Substancja konserwująca |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |