Roślinne kabanosy 3 ziarna Tarczyński 90 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Składniki | Wyrób roślinny na bazie białka sojowego, wędzony, parzony, suszony ze słonecznikiem, siemieniem lnianym i nasionami chia. Składniki: ziarna (słonecznik 22%, siemię lniane 7%, nasiona chia 2%), białko sojowe* 17%, woda, olej słonecznikowy, cebula smażona (suszona cebula, olej słonecznikowy), tłuszcz roślinny kokosowy, skrobia, przyprawy (zawierają gorczycę), sól, tłuszcz roślinny (Shea, kokosowy), cukier, błonnik pszenny bezglutenowy, ekstrakty przypraw, aromaty (w tym aromat dymu wędzarniczego), ekstrakt drożdżowy, czerwony burak w proszku, przeciwutleniacz: askorbinian sodu, dwufosforan żelazowy, witamina B12. Osłonka jadalna - substancja żelująca: alginian sodu, stabilizatory: celuloza, chlorek wapnia. Produkt może zawierać: mleko, orzechy, seler. Pakowany w atmosferze ochronnej. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 90 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | PL-059-168 |
| Producent: | TARCZYŃSKI S.A.Ulica i numer: Ujeździec Mały 80Kod pocztowy i miasto: 55-100 Trzebnica PL |
| Źródło [nazwa witaminy lub składnika mineralnego] | witaminy B12 i żelaza |
| Wysoka zawartość białka | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 252 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 2016 szt. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 6,3 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 2,07 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,75 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 2,58 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 5,1 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 415 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 124,5 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 6 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 516,9 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 21 g |
| Zawartość soli | 2,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 29 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,16 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 8,7 g |
| Cukry | 8,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 17 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 3 szt. |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 3 %RWS |
| Zawartość błonnika (ogólnie) | 8 %RWS |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 6 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 13 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 13 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 11 %RWS |
Witaminy
| Witamina B12 | 0,42 μg/100g |
|---|---|
| Żelazo | 2,3 mg/100g |
| Żelazo (%RWS) | 5 %RWS |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |