Kabanosy drobiowo-wieprzowe Krakus 250 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Gatunek mięsa | Kurczak, Wieprzowina |
|---|---|
| Smak | Wieprzowina, Drób |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 250 g |
| Składniki | Składniki: mięso drobiowe, mięso wieprzowe (100g produktu otrzymano ze 160g mięsa 88g mięsa z kurczaka i 72 g mięsa wieprzowego), tłuszcz wieprzowy, skrobia ziemniaczana, sól, cukier, hydrolizat białka roślinnego (z rzepaku i kukurydzy), syrop glukozowy, aromaty, glukoza, przyprawy, przeciwutleniacz: askorbinian sodu; substancja konserwująca: azotyn sodu; osłonka (substancja żelująca: alginian sodu; aromat, stabilizator: chlorek wapnia). może zawierać zboża zawierające gluten (pszenicę, jęczmień), mleko łącznie z laktozą, soję, seler i gorczycę „powstawanie białego nalotu spowodowane jest procesem zachodzącym w czasie przechowywania produktu i nie ma negatywnego wpływu na jakość wyrobu” |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Producent: | Animex Foods sp. z o.o. ul. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa, Oddział w StarachowicachUlica i numer: Krańcowa 4Kod pocztowy i miasto: 27-200 Starachowice PL |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 120 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 506 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2098 kJ |
| Wielkość porcji | 250 g |
| Zawartość białek | 26 g |
| Zawartość soli | 3,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 17 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 42 g |
| Cukry | 1 g |
| Zawartość węglowodanów | 6 g |
Inne informacje
| Osłonka niejadalna | Nie |
|---|