Opis szczegółowy
Kiełbasa wieprzowa, drobno rozdrobniona, wędzona, parzona, suszona, w jelicie baranim.
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa, Wędzonka |
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Wędzone, Parzone, Suszone |
| Klasa trwałości produktu | Trwały |
| Stopień rozdrobnienia | Drobno rozdrobnione |
| Składniki | Składniki: mięso wieprzowe, sól, skrobia, błonnik pszenny bezglutenowy, przyprawy, maltodekstryna, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, aromaty, ekstrakty przypraw, substancja konserwująca: azotyn sodu, osłonka jadalna: jelito baranie. produkt może zawierać: zboża zawierające gluten, soję, gorczycę, seler, mleko (łącznie z laktozą). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,51 kg |
| Technika utrwalenia | suszenie |
| Wysoka zawartość białka | 1 |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 0,4 - 0,6 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: madej wróbel sp. z o.o. ulica i numer: magazynowa 45 kod pocztowy i miasto: 41-700 ruda śląska pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 108 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu opakowania przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 48 godzin. |
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 471 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1951 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 25 g |
| Zawartość soli | 2,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 15 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 40 g |
| Cukry | 1,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,7 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |